ЗА ЧЕТВОРКУ ЛАЦИЈА: Сергеј погодио из слободњака, и то како (ВИДЕО)

12.01.2019. 16:22
FK Lacio
ФК Лацио / Извор: Фото: Printscreen/Twitter

У осмини финала угостили Новару.

Фудбалери Лација су се пласирали у четвртфинале Купа Италије, пошто су као домаћини у мечу осмине финала победили Новару са 4:1. На полувремену, Римљани су имали предност од 4:0, а у трећем минуту судијске надокнаде Сергеј Милинковић-Савић одлично је извео слободан ударац и савладао голмана Новаре.

ЊЕГОВ ПОТЕЗ У ДЕРБИЈУ У ДЕРБИЈУ И ДАЉЕ СЕ ПРЕПРИЧАВА: Бивши играч Звезде МОРА да мења клуб! (ФОТО)

Отац му је играо за Златну генерацију Звезде и АЕК, а сада је и он отишао у Атину (ФОТО)

Погледајте и уживајте.

Ово му је иначе трећи гол у последња четири меча. Пре њега Ћиро Имобиле је два пута погодио мрежу, али и промашио пенал. У стрелце се уписао и Луис Алберто.

РАМБО ПЕТКОВИЋ ЈЕ ФУДБАЛСКИ БОГ У ЗЕМЉИ САМБЕ: Због његових ћерки ГОРИ Копакабана, Бразилке су љубоморне на њих (ФОТО)

Крајњи резултат је био 4:1, пошто је Умберто Еусепи у 48. минуту ублажио пораз. У четвртфиналу екипа из Рима за противника ће имати бољег из окршаја Интера и Беневента.

КАКАВ ПЕХ ЗА МИТРОВИЋЕВ ФУЛАМ: Повели ГОЛЧИНОМ, па онда ДАЛИ 2 аутогола за САМО 3 минута (ВИДЕО)