ЗАВЛАДАО ЈЕ МУК: Саиграчи су на ОВАКАВ начин ОДГОВОРИЛИ Ожеговићу! (ВИДЕО)

29.09.2017. 09:19
Lopta pogađa Ožegovića u ruku
Лопта погађа Ожеговића у руку / Извор: МН Press

Црно-бели поражени у 2. колу Лиге Европе од Динама из Кијева.

Партизан је поражен од Динама из Кијева (2:3), у 2. колу "Б" групе Лиге Европе. Српски шампион водио је 2:0, али на крају морао да честита гостима из Украјине, који су за пола часа у другом полувремену постигли чак три гола.

ДОБИЛИ ТРКУ СА ЈУВЕНТУСОМ: Барса добија НАЈВЕЋЕ ПОЈАЧАЊЕ које може да се пореди са потписом Месија! (ФОТО)

КАТАСТРОФА: Велика ЗВЕЗДА светског фудбала доживела САОБРАЋАЈНУ несрећу, чека га ДУГА пауза! (ВИДЕО)

ЂУКИЋ: Почетничке грешке! (ФОТО)

Кључни тренутак, по многима, био је пенал за Кијевљане у 54. минуту, који је Мораес Жуниор претворио у гол. Неспретна реакција Огњена Ожеговића и направљен једанаестерац, наишао је код саиграча на опште чуђење.

Милетић, Остојић и Тавамба су са неверицом гледали у нападача, са чуђењем због глупости коју је учинио.