ЖИВОТИЊСКА ФАРМА: Невиђене сцене на утакмици Украјина - Италија, на терен ушли пси, а за њима и коњ (ВИДЕО)

21.09.2021. 11:34
konj na fudbalu
коњ на фудбалу / Извор: Фото: Printscreen Twitter/Buckaroobanzai

Сви гледали у чуду

Несвакидасње сцене стижу са фудбалске утакмице у Украјини, где су најпре на терен утрчали пси, а касније се појавио ни мање ни више, него коњ.

НЕМА ДИЛЕМУ! Влаховић: Халанд је од мене бољи само у једном

ДВА ПЕНАЛА ЗА ТРИ МИНУТА! Буфон је неуништив! (ВИДЕО)

ЗА 10 СЕКУНДИ ДВА ЖУТА И ЦРВЕНИ: Огласио се бивши штопер Партизана - не желе да га виде на стадиону!

Квалификациони меч за Олимпијске игре глувих између репрезентација Украјине и Италије одигран надомак Полтаве, ући ће у историју најважније споредне ствари на свету, с обзиром на то да је у два наврата био прекидан због упада животиња.

Атлетико јури прво место, а Хетафе је сезону отворио с пет пораза и гол разликом 1:8. Не сме да се пропусти, а двојка мами квотом 1,80 у Mozzart кладионицама. У комбинацији са 2-4 гола расте на 2,70. Погледајте све Mozzart квоте за меч Хетафе – Атлетико.

Домаћин је водио резултатом 2:0 у првом полувремену, када су у 41. минуту на терен крочила два пса па су редари морали да реагују, а сви су остали у шоку када се у других 45 минута на терену појавио коњ.

И чињеница је да се на сеоским мечевима може видети свашта од домаћих животиња, као и да у Аустралији у првој лиги утакмице често буду прекинуте због упада галебова, док се појави и по која мачка или пас на утакмицама професионалних лига, али то са коњем као незваним гостом, до сада није био случај.

Погледајте како изгледа Ана Рајковић, супруга Предрага Рајковића.