УСПЕШАН ТЕСТ: Звездина ОСМИЦА, Милојевић видео и шта знају НОВАЈЛИЈЕ (ФОТО)

22.01.2019. 18:55
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: Фото: crvenazvezdafk.com

Црвено-бели сутра крећу за Београд.

Фудбалери Црвене звезде победили су са 8:1 (4:0) екипу Акритаса у тест утакмици у Пафосу на Кипру. Стрелци у тријумфу над друголигашем са Кипра били су Милан Павков, Немања Милуновић, Кафу, Ебисилио (прво полувреме), Стефан Хајдин, Срђан Бабић, Дејан Јовељић и Алекса Вукановић. Ово је био уједно и једини тест за екипу Владана Милојевића у овом делу припрема. И то успешан. Стратег лидера у Суперлиги дао је шансу скоро свим фудбалерима, пошто је на полувремену увео потпуно других 11.

Већ сутра, експедиција црвено-белих креће ка Србији. У Београду ће бити до суботе, када следи пут у Турску. У Анталији ће бити пет тест мечева.

ПРВА ОВОГОДИШЊА УТАКМИЦА: Милојевић изабрао стартере, погледајте ко су (ФОТО)

Већ на полувремену, Звезда има УБЕДЉИВУ предност (ФОТО)

Стартери су били: Поповић, Гобељић, Савић, Милуновић, Терзић, Чаушић, Мелег, Кафу, Ебисилио, Јевтовић и Павков, а првак Србије је већ у 3. минуту дошао до предности. Стрелац је био Милан Павков. Затим су уследили голови (новајлије) Немање Милуновића, Кафуа и Ебисилија у 30, 36. и 39. минуту. Близу постизања гола био је и Милан Јевтовић, али се у стрелце није уписао.

У наставку меча, Милојевић је мењао и шансу је дао следећим фудбалерима: Станковићу, Хајдину, Стојковићу, Бабићу, Родићу, Јовичићу, Јованчићу, Јирки, Марину, Вукановићу и Јовељићу. На крилу су играли дебитанти Ерик Јирка и Алекса Вукановић, док је најистуренији млади  Дејан Јовељић.

У 54. минуту, мрежу противника је затресао и Стефан Хајдин.

Нешто касније, уследио је и погодак Бабића.

У стрелце се уписао и Јовељић. После акције Вукановића, младом нападачу није било тешко да затресе мрежу. Играо се 72. минут. У 83. минуту, Лукаидис је смањио предност.