ЗВЕЗДИНЕ МУКЕ У КРАГУЈЕВЦУ: Катаи са пенала донео три бода црвено-белима (ВИДЕО)

16.10.2022. 14:53 17:13
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Лош фудбал.

Фудбалери Црвене звезде славили су на гостовању у Крагујевцу, против домаћег Радничког 1:0 у оквиру 15. кола Mozzart бет Суперлиге.

ПОЗДРАВ ИЗ ТОРИНА: Пикси ОБЈАВИО слику са "СРЦЕМ" тима Србије (ФОТО)

НАПРЕДАК ГРАДИ НЕОСВОЈИВУ ТВРЂАВУ: Сурдуличани приковани за ДНО ТАБЕЛЕ!

ПИКСИЈУ ДУГУЈЕМ ВЕЧЕРУ: Влаховић изненађен селекторовом појавом у Торину!

Црвено-бели су се добрано намучили у Шумадији, а до победничког гола су стигли тек у 74. минуту. Александар Катаи је био стрелац са беле тачке. Једанаестерцу је претходило повлачење Цветиновића на Пешићу.

Лош фудбал смо гледали у Крагујевцу, а све добро у првом полувремену дешавало се у последњих 15 минута, прво је поништен гол Иванића због офсајда Бена, да би потом и Канга погодио стативу из слободног ударца.

У наставку су црвено-бели доминирали, али нису успевали да озбиљније запрете Раичевићу. Једина прилика вредна помена је била она када је Катаи погодио пречку из слободног ударца.

Mozzart бет Суперлига, 15. коло

Раднички Крагујевац - Црвена звезда 0:1 (0:0)

Стрелац: Катаи у 74 (п)

Стадион: Чика Дача

Судија: Лазар Лукић (Београд)

РАДНИЧКИ (4-2-3-1): Раичевић – Влајковић, Ивановић, Цветиновић, Пецељ – М. Видовић (од 84. Срнић), Крајишник – Чоловић, Видосављевић (од 68. Миличић), Томић (од 68. Стоиљковић) – Евандро (од 84. Максимовић).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (4-2-3-1): Борјан – Гобељић, Милуновић, Ераковић, Срнић (од 70. Мустафа) – Мијаиловић, Канга (од 57. Крстичић) – Бен (од 57. Букари), Иванић (од 88. Панков), Митровић (од 57. Катаи) – Пешић.

Све у свему, јако тешко извојевана победа тима Милоша Милојевића, а следећи дуел их очекује већ у четвртак, црвено-бели гостују Војводини у Новом Саду.