ЗВЕЗДА УЗЕЛА ТИТУЛУ, А ОН ЈЕ ЈУНАК ДАНА: Голчина са више од 25 метара - СПОЉНА, из колена, ПОД ПРЕЧКУ (ВИДЕО)

29.05.2020. 21:48
Gol na utakmici Inđija - Spartak
Гол на утакмици Инђија - Спартак / Извор: Фото: Србија Данас - YT printscreen/ToDa Медиа

Кандидат за потез кола.

После вишемесечне паузе због пандемије коронавируса, данас је настављена Суперлига Србије. Одиграни су први мечеви 27. кола. Црвена звезда је узела титулу тријумфом над Радом (више о томе прочитајте на ОВОМ линку), а Војводина и Чукарички су ремизирали 1:1 (детаљније кликом ОВДЕ).

Први су на терен истрчали фудбалери домаће Инђије и гостујућег Спартака из Суботице.

МРКЕЛА И ИЛИЕВ У КЛИНЧУ: Вечити хоће да замене НАЈВЕЋЕ звезде тима, звали ИСТИ клуб - ОН је на мети

КРИО ЈЕР БИ БЕСНЕЛИ СВИ ТЕНИСЕРИ: Новак УЖИВО открио ШТА је ТАЈНО радио последња 2 месеца! МОЖЕ му се

НАКОН ВЕСТИ ДА ОСТАЈЕ У ЕВРОПИ: Бомба за Звезду - НОВИ УГОВОР за једног од НАЈБОЉИХ шутера Евролиге

Меч без већег резултатског значаја завршио се минималном победом гостујућег тима - 1:2. Прва два поготка на стадиону у Инђији виђена су у интервалу од 3 минута и то у прих 10 минута првог полувремена, док је коначан резултат постављен у финишу другог.

Повели су домаћини голом Михаила Јовановића у седмом минуту, а изједначио је позајмљени нападач Партизана, Немања Николић, у 10. минуту. Потпуни преокрет дело је Милана Марчића (70. минут) који је тако обезбедио тријумф Спартака. А гол је за причу и уживање после вишемесечног фудбалског поста због короне - десна спољна, под пречку! Истакао је тако Маричић кандидатуру за потез кола.