ЗВЕЗДАШИ, СЕЋАТЕ ЛИ ГА СЕ: Стигао је на Маракану као ПОЈАЧАЊЕ! Послат је на позајмицу, а сада је КОНАЧНО дао ГОЛ (ВИДЕО)

03.10.2021. 09:44
FK Crvena zvezda
ФК Црвена звезда / Извор: МН Press

Многи су га већ заборавили.

Када је у смирај 2018. године стигао у Црвену звезду, од Дејана Видића се очекивало да постане наследник Николе Жигића.

НАПАДА НЕВЕРОВАТАН РЕКОРД: Са вечитима је ПОКОРИО Европу, а сада ће опет ЈУРИШАТИ на Лигу шампиона!

ВЕЧИТИ КОРАК ОД ИСТОРИЈЕ: У Звезди ВЕРУЈУ да ће се ОВО догодити!

ТОМА ЗДРАВКОВИЋ ИЗМЕЂУ ЉУБАВИ И МРЖЊЕ ПРЕМА ЗВЕЗДИ: Давни ИНТЕРВЈУ открива много о славном певачу

После шокантног и историјског пораза код куће од Шерифа, Реал данас (16.15) иде на ноге Еспањолу са жељом да „опере образ“. Квота на двојку је 1,70, док је дупла шанса 1X 2,28, а 3 1,70. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Еспањол - Реал Мадрид.

Горостас из Ужица препоручио се српском шампиону головима на прволигашким теренима, па је са црвено-белима потписао уговор до 2022. године.

У међувремену, Видић није одиграо ниједан званичан меч за црвено-беле, а камоли се приближио легендарном голгетеру из Бачке Тополе, чије ће прослављање гола у вечитом дербију кошаркашким потезом звездаши заувек памтити.

Подсетимо, од одласка са Маракане, Видић је слат на позајмице од Земуна до Напретка, преко Графичара, да би се поново вратио у филијалу црвено-белих за коју је ове сезоне на осам мечева постигао три гола. Последњи против Мачве у суботу (20. минут) у тријумфу Шапчана од 2:1.

Против Будућности из Добановаца у 2. колу играо је само осам минута, затим 37 против Железничара, да би у трећем наступу ове сезоне играо 84 минута и тресао мрежу Кабела.

У дуелу са Грађевинарима је играо 90 минута, као и против Јавора ком је дао гол, а онда је уписао 70 минута против Инђије и 90 у окршају са Жарковом, до овог меча са Мачвом у ком је играо 71 минут.

Видић је дуго био ван терена и у 2021. години је кренуо да игра фудбал практичноод пролећног дела шампионата. Шансу је добијао са клупе све док средином априла није дао два гола Трајалу.

Потом је играо два цела меча и дао је по један гол (Добановци, Јагодина), а у финишу шампионата забележио је и две асистенције против краљевачке Слоге и Радничког из Сремске Митровице.

Будући да му следећег лета истиче уговор са Звездом, тешко је веровати да би могао да упише бар минут у званичним мечевима шампиона Суперлиге.

Гол Дејана Видића против Мачве можете да видите у 47. секунди приложеног снимка.

Погледајте како изгледа Мариа Луиса Јакобели девојка француског фудбалера Килијана Мбапеа.