ЗВУЧИ ЧУДНО, АЛИ ЈЕ ИСТИНА - СРБИЈА РАЗБИЈА РУСЕ 4:0: Лука Јовић поново стрелац! А Влаховић постигао ПРВЕНАЦ (ВИДЕО)

18.11.2020. 21:43
Luka Jović
Лука Јовић / Извор: Фото: streamja.com printscreen/MN Press

Штета што је последња утакмица у Лиги нација...

После трачка наде и добрих партија, фудбалска репрезентација Србије је ушла у серију лоших резултата, а све је кулминирало поразом од Шкотске на пенале и крахом снова о учешћу на Европском првенству након више од 20 година. Наши фудбалери вечерас играју последњу утакмицу у Лиги нација и боре се за опстанак у "Б" дивизији.

КАЛИНИЋ ОТВОРЕНО О РЕПРЕЗЕНТАЦИЈИ: Тренер мора да буде шмекер, мангуп и психолог, а играчи да се поштују (ВИДЕО)

РАДОЊИЋ ПОНОВО БРИЉИРА: Голчина са 20 метара после маестралног продора - видите СНИМАК

ЈОВИЋ НАСТАВЉА ГДЕ ЈЕ СТАО ПРОТИВ ШКОТСКЕ: Видите маестралну акцију Србије (10 пасова) и Лукин гол за 2:0 (ВИДЕО)

У оквиру групе "3", Србија на стадиону "Рајко Митић" у Београду дочекује Русију која жели да тријумфом обезбеди пролаз у виши ранг - дивизију "А", а на полувремену наша репрезентација води чак 4:0. Баш као што је рекао коментатор утакмице - звучи чудно, али је тако.

Добро је почело за "Орлове", повели су већ у 10. минуту. Стрелац је био Немања Радоњић после солопродора и одличног ударца са двадесетак метара. Он је био стрелац и на прошлом мечу Србије против Мађарске. Истини за вољу, лопта је закачила Руса Кузјајева који је тако преварио голмана Гиљермеа који је могао само да испрати погледом како му се тресе мрежа. Убрзо је Србија повисила на 2:0 - и то после одличне акције у 25. минуту у којој су наши фудбалери везали 10 узастопних пасова. Стрелац је био Лука Јовић који је тако наставио тамо где је стао у мечу са Шкотском.

Лука се ту није зауставио и у 45. минуту је погодио још једном главом за 4:0. Погледајте тај гол.

Пре тога је првенац у дресу Србије постигао Душан Влаховић у 40. минуту. Видите и тај детаљ: