БОРЈАН ПОКАЗАО ТРИ ПРСТА НАВИЈАЧИМА: Ево шта су му увредљиво скандирали и тиме га изазвали (ВИДЕО)

27.11.2022. 19:53
Borjane
Борјане / Извор: Фото: Twitter printscreen/ Мали Macchiato / МН Press

Бурно.

Хрватска је у 2. колу групе Ф победила Канаду 4:1 и у последњем колу у четвртак (16 х) против Белгије ће одлучивати о проласку у осмину финала. Екипи Златка Далића за пролазак је довољан и бод, а може проћи и с поразом ако Мароко изгуби од Канаде.

У СТУДИЈУ НАПАО БОРЈАНА: "Не познаје географију, а не улива поверење ни као голман"

ХРВАТИ НЕМИЛОСРДНИ ПРЕМА БОРЈАНУ: Ватрени преокренули против Канаде и оставили их без шансе за пролаз

БОРЈАН У ЦЕНТРУ ПАЖЊЕ: Хрвати ударили из све снаге, матирали га 2 пута за 10 минута (ВИДЕО)

Један од истакнутих актера меча био је Милан Борјан, голман канадске селекције.

Појавио се снимак на ком му хрватски навијачи скандирају "Борјане, усташо". Он им је одговорио са подигнута три прста.