МАЈСТОРИЈА, ПА РАДОВАЊЕ У СТИЛУ РОНАЛДА: Букари ушао са клупе и савладао Косту (ВИДЕО)

24.11.2022. 19:04
Osman Bukari
Осман Букари / Извор: Реутерс

Португал је ипак славио са 3:2

Фудбалери Португала савладали су селекцију Гане са 3:2 у првом колу Групе Х на Светском првенству у Катару, а стрелац другог гола за Гану био је првотимац Црвене звезде Осман Букари.

АДРИЈАНА ЛИМЈЕ БИВША СРПСКА СНАЈКА, АЛИ ВЕЧЕРАС НЕ НАВИЈА ЗА БРАЗИЛ: Софија Милошевић објавила снимак са бившом женом Марка Јарића

ФУДБАЛСКИ СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ПЕНАЛУ ЗА ПОРТУГАЛЦЕ: Судија из Америке донео СКАНДАЛОЗНУ одлуку (ВИДЕО)

СПРЕЧЕН ЈЕ: Роналдо неће моћи уживо да гледа Србију и Бразил

Репрезентативац Гане постигао је гол у 89. минуту меча, а ушао је 13 минута раније у игру, пошто је одлично одреаговао после убацивања Абдул Рахман Бабе и главом савладао Диога Косту. Ипак, била је то слаба утеха за репрезентацију Гане која је поражена.

НЕ ПРОПУСТИТЕ! Све вести о Мундијалу у Катару прочитајте ОВДЕ.

Погледајте како изгледа Јована Ђорђевић, супруга Филипа Ђорђевића.