АБА ЛИГА: Борац у гостима узео бодова Меги

23.01.2022. 14:10
KK Borac Čačak
KK Борац Чачак / Извор: Фото: АБА лига/Мега Mozzart/Ivica Веселинов

Чачани стигли до пете победе у сезони.

После подвига против Партизана, екипа Меге није успела оствари успех и у дуелу против Борца. Чачани су славили у Београду са 91:85 (23:16, 14:21, 28:27, 26:21) у 17. колу АБА лиге и стигли до петог тријумфа док је Мега претрпела осми пораз.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Челси 1,85, Ајакс 2,05, Сосиједад 1,75, Нигерија 1,65!

У ПАРТИЗАН ЈЕ СТИГАО КАО ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ: Сада ће играти у другој лиги (ФОТО)

ПРЕД ДЕРБИ СА РЕАЛОМ: Барселона ИЗНЕНАДА добила ПОЈАЧАЊЕ!

Борац је добро отворио меч и од старта био у вођству предвођен Лешићем и Хејлом, а на првом малом одмору је имао седам поена предности. Мега се пробудила у наставку, али је тек у завршници полувремена успела да стигне до егала 37:37. У наставку ниједан тим није успеовао да се долепи резултатски. Мега је заиграла брже, али је Борац имао спреман одговор. Иако је домаћин имао благу предност у већем делу последње четвртине, у завршници је Борац стигао до преокрета, а тачку је ставио Илија Ђоковић тројком за победу Чачана.

Најефикаснији у Борцу био је Хантер Хејл са 22 поена, а три мање је постигао Сава Лешић. Код Меге је Лука Церовина са 17 поена био најбољи, док су Јовић и Смит додали по 11.

Погледајте како изгледа Беатрис Мореира, девојка Гиљермеа Соареша фудбалера Браге