АБА ЛИГА: Крка стигла до половичног учинка, пети пораз Меге

11.11.2019. 19:54
KK Krka
KK Крка / Извор: Фото: Крка/Драго Перко/косарка.си

Домаћин спречио неизвесну завршницу.

Кошаркаши Крке успели су да у претпоследњем мечу шестог кола АБА лиге савладају у Новом Месту екипу Мега Бемакса са 74:69 (27:21, 15:18, 20:14, 12:16) и тако дођу до треће победе у сезони, док су гости претрпели и пети пораз.

ДЕЛИЈЕ ОВАКВЕ СТВАРИ НЕ ПРАШТАЈУ: Бивши играч Звезде одлази у Будућност (ФОТО)

ПОЧЕЛЕ СА ПРИПРЕМАМА ЗА ТУРСКУ: Окупила се женска кошаркашка репрезентација Србије

ПРЕД МЕЧ СА ЗВЕЗДОМ: Игокеа довела НБА играча, играо је за Мајами, Филу и Голден Стејт

Боље је Крка ушла у меч против гостију из Београда и то се врло брзо показало на семафору, после почетног вођства Меге. Домаћин је у завршници прве четвртине успео да стигне до шест поена предности, али је Мега тај заостатак успела да преполови до одласка на велики одмор. У трећој деоници је Крка опет заиграла боље и успела да у трећој четвртини стигне и до прве двоцифрене предности 62:51. У последњих 10 минута Крка је чувала предност и имала вођство 72:60 на два и по минута пре краја. Мега је тада кренула у последњи јуриш и готово увела меч у драматичну завршницу, али је Јошило са пенала отклонио све дилеме око победника.

Паоло Маринели са 15 и Далибор Ђапа са 14 поена предводили су Крку. У редовима Меге Блаж Месичек постигао је 15 поена, а 14 је додао Марко Симоновић.

Погледајте како изгледа Дејана Живковић, бивша девојка голмана Партизана Владимира Стојковића

ИТАЛИЈА БРУЈИ О МИЛОШУ: Магични ПОТЕЗ Теодосића опчинио навијаче Виртуса (ВИДЕО)

ТРАНСФЕР БОМБА: Саша довео двоструког освајача НБА прстена!

ТО НИЈЕ БИО НАВИЈАЧ: Бранко Лазић ИСПРИЧАО све о сукобу у коме је ЗАШТИТИО Филипа Човића

А ДАО ЈЕ КОШ ЗА ПОБЕДУ: Јокић после ДРАМЕ у Минесоти КРИТИКОВАО себе и саиграче

ЗВЕЗДА СЕ ПОХВАЛИЛА: Поново смо били најбољи (ВИДЕО)