АБА ЛИГА: Важна победа Вукова у Словенији

01.02.2020. 20:50
KK Cibona
KK Цибона / Извор: Фото: Крка/Драго Перко/косарка.си

Цибона савладала Крку.

Кошаркаши Цибона савладали су у Новом Месту Крку са 77:69 (26:15, 20:20, 18:15, 13:19) и тако остварили важну победу у борби за опстанак пошто су дошли до шесте победе, док су словеначком тиму нанели 12. пораз.

САОПШТЕЊЕ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ: Важне информације са Малог Калемегдана, тичу се карата за дерби против Партизана

ЦЕДЕВИТА ОЛИМПИЈА ДОВЕЛА ПОЈАЧАЊЕ: Бивши играч вечитих ривала стигао у Љубљану (ФОТО)

Анђушић ПОТПИСАО за Звезду!

Вукови су од старта доминирали у дворани ''Леон Штукељ''. Имали су двоцифрену предност већ после прве четвртине, а то су вођство сачували и до полувремена. У других 20 минута је изгледало да ће Цибона лако сачувати предности и доћи до тријумфа, али је Крка у једном тренутку пришла на само пола коша заостатка 68:67, али су Загребчани одбили тај налет и дошли до победе.

Иван Новачић предводио је победнички тим са 22 поена, док је Матич Ребец постигао 12 поена. Марко Јошило истакао се у Крки са 21 поеном, а 15 је додао Лука Лапорник.

Погледајте слике Андрее Сасу, девојке Андрее Јанонеа

БРУТАЛНО ПОЈАЧАЊЕ: Ларкин игра за Турску у борби за Олимпијске игре! (ФОТО)

БЕЗОБРАЗНИ ГРК: Искулирао Јокића, али то је само МОТИВИСАЛО Србина (ВИДЕО)

ПЛАКАО ЈЕ ЦЕО ЕЛ ЕЈ: Ово је била НАЈЕМОТИВНИЈА утакмица у историји НБА, орило се Коби, Коби....

ПОЧЕЛО ЈЕ: Евролига казнила Олимпијакос због кршења финансијских правила