БОГДАН УЗЕО СТВАРИ У СВОЈЕ РУКЕ У ДРАМИ: Три тројке за минут, на крају ипак пораз Атланте (ВИДЕО)

03.01.2021. 09:04
Bogdan Bogdanović
Богдан Богдановић / Извор: Реутерс

Кливленд славио у гостима.

Атланта је поражена на свом паркету од Кливленда резултатом 96:91, а Богдан Богдановић није стигао до титуле хероја меча. А, био је баш близу.

ПАРТИЗАН СВЕ ЈАЧИ: Стижу два Американца!

НОВИ ОДЛАЗАК СА МАЛОГ КАЛЕМЕГДАНА: За ЊЕГА више нема места у Звезди!

АЛАРМ У ПОДГОРИЦИ: Корона САСЕКЛА Будућност! Ево колико је играча у карантину!

Челси је у паду, Манчестер Сити „расте“ - очекује нас прави дерби на Стамфорду данас од 17.30, а за пораженог би могло да се каже да дефинитивно испада из шампионске трке. Квота на Челси је 3,05, на Манчестер Сити 2,35, а на икс 3,35. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Челси - Манчестер Сити.

Српски бек је погодио две тројке у последњем минуту за Хоксе, али је у тиму Кавалирса бриљирао Колин Секстон са 27 поена, па је домаћин остао празних шака и забележио други пораз у шест мечева. Кавалирси сада имају идентичан скор као и “јастребови” (4-2).

Узбудљиво је било у Џорџији. Богдановић је погодио тројку за изједначење на 48 секунди до краја (88:88), али је јунак меча Секстон узвратио истом мером. Срспки ас је при минусу од четири поена промашио за три, успео је затим да се исправи, али тада је већ било касно, јер је Кливленд имао шест поена предности. На крају је на семафору стајало 96:91 за госте уз 11 поена Богдановића и шут 4/12, од тога 3/9 за три поена.

Хјустон је савладао Сакраменто са 102:94, а Немања Бјелица је уписао само поен за госте уз два промашаја за три поена и седам скокова за 15 минута проведених на терену. Најболи у тиму Хјусотна је био Џон Вол са 28 поена, док Џејмс Харден није био у екипи Рокитса. Сакраменту није помогао ни расположени Диарон Фокс са 23 поена.

Алексеј Покушевски није се уписао у стрелце у тријумфу Оклахоме над Орландом резултатом 108:99.