БРУТАЛНА ПАРТИЈА МИЦИЋА: Али Ефесу ни то не помаже! Велико ИЗНЕНАЂЕЊЕ у Турској

23.01.2022. 18:51
Vasilije Micić
Василије Мицић / Извор: Профимедиа

Неочекиван пораз првака Европе.

Кошаркаши Ефеса доживели су неочекиван пораз у првенству Турске, пошто их је у 18. колу савладала Каршијака резултатом 78:73.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Челси 1,85, Ајакс 2,05, Сосиједад 1,75, Нигерија 1,65!

РАДОЊИЋ ПРЕД ЦЕДЕВИТА ОЛИМПИЈУ: Требаће нам времена...

АБА ЛИГА: Борац у гостима узео бодова Меги

Ривали су се константно смењивали у вођству, па је на полувремену било нерешено (37:37).

Каршијака није одустајала, иако је шампион Европе водио већим делом треће деонице. Највећа предност коју су остварили била је од шест поена разлике.

Последњих десет минута припала су домаћину, који су успели да побегну на максималних 7 (73:66), што је било довољно да остваре тријумф.

Упркос поразу Ефеса, најбољи појединац меча био је МВП Евролиге Василије Мицић са 21 поеном, уз три скока и чак седам асистенција, док је код победника предњачио Колсон са 20 поена, седам ухваћених лопти и три додавања. У пораженом саставу поново није играо српски репрезентативни центар Филип Петрушев.

Најновије вести из кошарке прочитајте ОВДЕ.

Погледајте како изгледа Зое Тауран, девојка Ришаира Живковића.