БУНДЕСЛИГА: Бајерн КОРАК до титуле! Србин ПРЕСУДИО Алби у финалу!

19.06.2019. 22:51
Vladimir Lučić
Владимир Лучић / Извор: Профимедиа

Неизвестан завршетак меча.

Кошаркаши Бајерна налазе се пред освајањем шампионске титуле у Бундеслиги. Тим из Минхена славио је на гостовању Алби 77:82 (25:15, 21:30, 13:18, 18:19).

ОБРАТИТЕ ПАЖЊУ НА 19. ЈУЛ: Ако вас тог дана послужи срећа, ово лето ћете заувек памтити

СВЕТСКА ЛИГА У ВАТЕРПОЛУ: Делфини ПОТОПИЛИ Баракуде. Прлаиновић дао гол одлуке

ПОДГОРИЧАНИ НАШЛИ ЗАМЕНУ ЗА РЕПЕШУ: Поново Хрват на клупи Будућности

Изабраници Дејана Радоњића лоше су ушли у меч, што су Албатроси искористили и после прве деонице имали двоцифрену предност ( 10). Узвратио је Бајерн у другој четвртини и до полувремена успели да смање заостатак само на пола коша.

У наставку, гости су преузели контролу и заслужено славили у неизвесној завршници. Одлучујуће кошеве за Баварце, са слободних бацања, постигао је репрезентативац Србије Владимир Лучић, који је меч завршио са осам поена.

Стефан Јовић за 27 минута у игри није се уписао у стрелце, док је Немања Дангубић убацио два коша. Најефикаснији у победничком тиму био је са 16 поена, док је Вилијамс дода 12 кошева.

ПЛЕЈ-ОФ ТУРСКЕ: Ефес МУЧИО шампиона до последње четвртине! А онда је Србин узео ствар у своје руке!

ЛОШ СТАРТ СРПСКИХ БАСКЕТАША: Поразом ЗАПОЧЕЛИ одбрану титуле првака света

Код Албе, по 14 су дали Гидраитис и Вагнер, док је двоцифрен био и Nnoko са 10 поена. Бајерну сада недостаје још једна победа, да би обезбедио шампионску титулу.

Погледајте како изгледа руска атлетичарка Дарија Клишина.