РАСПАД ИГРЕ, СОЛИРАЊЕ, ГРЕШКЕ - ДОЊИ ДЕО ТАБЕЛЕ: Велико незадовољство на Твитеру после пораза Звезде

30.10.2020. 20:15
Zvezda Himki
Звезда Химки / Извор: Фото: Twitter printscreen/KK Црвена звезда/ МН Press

Неки навијачи и не виде тако црно ствари.

Црвена звезда је изгубила од Химкија у Москви у 5. колу Евролиге са 83:77. Добро су играли црвено-бели против Химкија који до ове утакмице у пет мечева није успео да осети сласт победе.

Викенд који се не пропушта – Врхунски фудбал и никад јачи бонус за клађење (предлози и типови)

ПОСЛЕ СМЕНЕ ШЋЕПАНОВИЋА: Огласио се Новица Величковић, његове речи морају да чују СВИ ПАРТИЗАНОВЦИ

ПОГЛЕДАЈТЕ ЗВЕРСКО ЗАКУЦАВАЊЕ: Звездин Американац умало ОТКИНУО обруч (ВИДЕО)

Не може се рећи да је Звезда лоше играла, али чини се као да у пресудним тренуцима није имала довољно концентрације да сломи расположени Химки. Концентрација им је фалила у последњој четвртини када се утакмица ломила.

Некако као да црвено-бели нису знали како да искористе празне минуте ривала. Имали су идеју, али је фалила реализација. На крају Химки је имао више снаге, уз одличне Шведа и Меколума, славио је и тако дошао до прве овосезонске победе у Евролиги.

На Твитеру је уследила анализа игре и углавном су навијачи природно незадовољни поразом, али док неки виде и добре стране, многи сматрају да црвено-бели нису положили тест зрелости.