ЧУДО НЕВИЂЕНО: ОВАЦИЈЕ СРПСКОМ кошаркашу усред ХРВАТСКЕ (ВИДЕО)

17.02.2020. 12:38
navijači
навијачи / Извор: Профимедиа

Како је Стефан постао Стипе.

За разлику од Србије, где је Партизан већ трећу годину узастопно освојио Куп Радивоја Кораћа, у Хрватској овога пута изненађење. Трофеј Купа Хрватске освојила је екипа Задра, која је пред својим навијачима савладала Цибону са 89:76. Један од јунака утакмице био је српски кошаркаш, бивши играч Мега Бемакса, Стефан Фундић.

ПОСЛЕ ВЕЛИКЕ ПОБЕДЕ ОГЛАСИО СЕ БОГДАНОВИЋ: ЧЕСТИТАО Партизану али и ОВОМ КЛУБУ (ФОТО)

ЈАГОДИЋ-КУРИЏА ЗА СРБИЈУ ДАНАС: Изгубили смо добијену утакмицу, не знам шта паметно да кажем (ВИДЕО)

ЈОКИЋ ТРОЈКОМ ПРЕОКРЕНУО РЕЗУЛТАТ: И 12 МИНУТА му је довољно да ЗАБЛИСТА (ВИДЕО)

Stefan Fundić
Стефан Фундић / Извор: МН Press

Славље се из дворане ''Крешимир Ћосић'' преселило на улице и градски трг, а кошаркаши Задра су се са балкона обраћали својим навијачима. Српски кошаркаш поздрављен је овацијама, а пре обраћања навијачима од стране саиграча је најављен као ''наш популарни Стипе''.

- Ајој, људи, шта да вам кажем... Први дан, када сам дошао, прво су ми људи рекли колико се дуго чека трофеј, па тек после добар дан. Драго ми је да смо успели да донесемо трофеј Задру и надам се да се видимо поново крајем петог, почетком шестог месеца - рекао је Фундић, а онда су одушевљени навијачи почели да му скандирају "Стипе, Стипе!".

Фундић је у синоћњем финалу уписао седам поена, уз три скока.

Погледајте како изгледа Ракел Јакоб, девојка голмана Порта Жозеа Саа

ОДЛАЗАК ЛЕГЕНДЕ ЈУНАЈТЕДА: Преминуо ХЕРОЈ који је СПАСАО СРБЕ у авионској несрећи

ШТА СЕ ДЕСИЛО СА ПАРТИЗАНОВИМ СТРАНЦЕМ? Тринкијеријев потез многе је оставио у ЧУДУ!

БЕРОН ОПЛЕО ПО СУДИЈАМА И ПАРТИЗАНУ: Ваууу! Пејџ се смејао, желели су да исфолирају!