ЈОКИЋ ЈЕДНОЦИФРЕН ПРОТИВ ДОНЧИЋА: Ни Лукиних 38 поена није зауставили Денвер

19.12.2023. 08:26
Luka Dončić, Nikola Jokić
Лука Дончић, Никола Јокић / Извор: Профимедиа

Нова победа Нагетса...

Кошаркаши Денвера брзо су заборавили пораз од Оклахоме.У балканском дербију у Бол арени, дуелу Николе Јокића и Луке Дончића, славили су шампиони НБА, кошаркаши Денвера 130:104.

АМЕРИКА У СУЗАМА: Преминула легенда НБА лигеErik Skot Mentros

АМЕРИКА У СУЗАМА: Преминула легенда НБА лиге

ПОТВРЂЕНЕ ДОБРЕ ВЕСТИ: Јарамаз оптимистичан пред дуел са ВаленсијомOgnjen Jaramaz

ПОТВРЂЕНЕ ДОБРЕ ВЕСТИ: Јарамаз оптимистичан пред дуел са Валенсијом

ЗВЕЗДИНА ЛЕГЕНДА ПОСТАЈЕ ТРЕНЕР: Преузима српски клуб!Marko Simonović

ЗВЕЗДИНА ЛЕГЕНДА ПОСТАЈЕ ТРЕНЕР: Преузима српски клуб!

Рекло би се лака и убедљива победа изабраника Мајкла Мелоуна у вечери када је тренер франшизе из Колорада могао себи да дозволи луксуз да добро одмори прву звезду тима.

Јокић је на паркету провео непуних 28 минута, преседео је на клупи читаву последњу четвртину и отуда за његове параметре тако скроман учинак – 8 поена уз 9 скокова и 7 асистенција.

Имао је 3/8 из игре, 0/1 за три поена и 2/2 са линије слободних бацања.

Дончић је блистао у гостујућој екипи, словеначки репрезентативац је сусрет завршио са 38 поена уз 11 скокова и осам асистенција.

Имао је додуше слабу птарњу, Данте Егзум је био најбољи у остатку тима са 11 поена и једини уз Луку са двоцифреним учинком.