ДЕРБИ: Бивши тренери ВЕЧИТИХ су одмерили снаге у Русији, а ОВО је резултат (ФОТО)

19.01.2019. 18:07
Košarkaški Večiti derbi
Кошаркашки Вечити дерби / Извор: МН Press

На терену је био и некадашњи играч црвено-белих.

Кошаркаши Локомотиве из Краснодара чији је тренер некадашњи стратег Партизана Влада Јовановић су славили на гостовању Автодору, који са клупе предводи бивши шеф стручног штаба Црвене звезде Душан алимпијевић, резултатом 102:95 (23:20, 25:19, 20:33, 34:23). Ову утакмицу ће упамтити и Драган Апић, нови кошаркаш Локомотиве, јер је уписао прве минуте у дресу клуба.

СРАМОТА: Србин и Хрват на терену, на трибинама усташка застава, али то није све (ФОТО)

МОНСТРУОЗНО ЗАКУЦАВАЊЕ: Потез Сија за ТВ шпице (ВИДЕО)

Бивши тренер Партизана је надмудрио колегу који је прошле сезоне предводио Црвену звезду, а најзаслужнији за тријумф гостију је био Дорел Рајт са 27 поена, а истакао се и Џаџуан Џонсон који је убацио 25. Апић, доскорашњи кошаркаш ФМП-а и раније играч Црвене звезде, је на паркету провео нешто више од четири минута и за то време није остварио никакав учинак. У пораженој екипи је најефикаснији био Перин Буфор са 24 поена, а пратио га је Тре Голден са 21.

Локомотива се налази на четвртој позицији на табели ВТБ лиге са девет победа и четири пораза, а Автодор је седми са скором шест успеха и седам неуспеха.

Погледајте фотографије заносне словачке тенисерке Доминике Цибулкове.