ЏЕЈСОН КИД СЕ СМИЛОВАО: Боби коначно заиграо и постигао кош после 20 утакмица паузе (ВИДЕО)

26.03.2022. 08:32
Boban Marjanović
Бобан Марјановић / Извор: Профимедиа

Далас залеђен у Минесоти.

Српски репрезентативац Бобан Марјановић коначно је добио прилику да се нађе на паркетима НБА лиге и да се упише у стрелце после 20 утакмица паузе! Боби је тек трећи пут у 2022. години добио шансу од тренера Џејсона Кида.

ОПЕТ ТО КОЛЕНО: Богдан са клупе гледао РАЗБИЈАЊЕ Ратника (ВИДЕО)

ОДРЖАНА СКУПШТИНА КСС: Србија жели организацију Светског првенства

КОЛИКО ЈЕ ДАЛЕКО ТОП 8? Ево какав је распоред Звезде до краја, и чијим поразима се надају црвено-бели

Марјановић је у поразу свог Даласа на гостовању у Минесоти (116:95) на терену провео шест минута и за то време је убацио пет поена и додао један скок.

Домаћин је од почетка утакмице желео да стави до знања ривалу да се неће поновити резултат од пре неколико дана и већ у другој четвртини дошао до двоцифрене предности.

Минесота је у наставку само наставила да појачава, брзо отишла на 20 и повратка за госте није било.

У редовима Вукова предњачио је Карл-Ентони Таунс са 20 поена и девет скокова. Меклафин је имоа 16, Дианђело Расел један мање, Едвардс и Вандербилт су додали по 12, а Беверли је убацио 10.

Лука Дончић је у пораженом тиму био најбољи са 24 поена, 10 скокова и осам асистенција, али су остали играчи заказали. Пауел је био следећи на листи стрелаца са 13 поена.