УЗАЛУД СЈАЈНИ СРБИН: Мицић одиграо као змај, али Ефес ПОНОВО ИЗГУБИО У ЕВРОЛИГИ! Већ десети пут

21.01.2021. 20:21
Vasa Micić
Васа Мицић / Извор: МН Press

Јако лоша форма.

У првој утакмици вечери и у оквиру 21. кола Евролиге, екипа руског Зенита је на свом терену вечерас савладала турски Ефес резултатом 85:78.

ЗЛАТНИ САВЕТИ: Како да освојите 2.000 ЕВРА у само једном дану?!

КАД ЈОКИЋ ЗАСВИРА ХАРМОНИКУ: Амери ЛУДЕ за хитом Мирослава Илића (ВИДЕО)

НЕОЧЕКИВАНО: Мекинтајер РАСКИДА уговор са Партизаном!

Ово је већ тринаеста победа Зенита у 19 одиграних мечева,чиме се издвојио на трећем месту на табели, а Ефес је, мимо свих очекивања, уписао већ десети пораз у 21 одиграној утакмици.

Екипа Зенита је током првог полувремена била доминантна и у том периоду игре је и обавила највећи део посла у походу на нови тријумф. После 20 минута игре на семафору је стајало 53:31 за Зенит, после чега је било веома тешко гостима да тај минус надокнаде.

Ливерпул је последњи пут победио у Премијер лиги 19. децембра - од тада има три ремија и пораз што га је спустило на четврто место на табели. Вечерас (21.00) на Енфилд долази Барнли и крајње је време да Редси славе. Квота на кеца је 1,25, а на kombinazziju 1&3 1,70. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Ливерпул - Барнли.

Предвођен Мицићем и Ларкином Ефес је у другом полувремену успео да значајно смањи разлику, пришао је на пет поена заостатка у последњој четвртини, али није могао више од тога у вечерашњем сусрету.

Мицић са 23 и Ларкин са 20 поена били су убедљиво наје фикаснији играчи на терену, али је Зенит имао јачи колектив, већи број расположених играча, од којих су најефикаснијиу били Вил са 14, односно Холнс и Пангос са по 13 постигнутих поена.