БРУТАЛНИЈЕ НЕ МОЖЕ: НБА рампа Терија, од смеча Американца тресао се Лион (ВИДЕО)

Емануел Тери / Извор: Фото: Twitter Printscreen/Turkish Аирлинес ЕуроЛеагуе

Кошаркаши Црвене звезде у Лиону играју одложени меч четвртог кола Евролиге против Асвела.

ТИ СИ МЕ ШТИТИО КАД СУ ПРЕМА МЕНИ БИЛИ ГРУБИ: Потресан опроштај Нахбара и Драгића од Лисице

С КОША НА КОШ - НОВА ТЕОВА МАЈСТОРИЈА: Погледајте асистенцију која је већ запалила планету (ВИДЕО)

ПРЕДСЕДНИКА ПОГОДИЛА СМРТ ЛЕГЕНДАРНОГ КОШАРКАША: Александар Вучић се емотивно опростио до Милете Лисице

Црвено-бели у досадашњем делу елитног такмичења имају скор 2-4, док су Фреанцузи на учинку 1-3.

После 20 минута резултат је 44:38 за црвено-беле, а нема сумње да ће победник бити онај тим који буде испоштовао дефанзивне задатке на високом нивоу.

Звездин адут у одбрани свакако је Еманел Тери који је бруталном рампом у финишу прве четвртине зауставио један напад Асвела. Био је то одбојкашки смеч који је одјекивао двораном “Астробал” у Лиону.