ЕВРОКУП: Узудљиво у Партизановој групи, Бруж се спасио у завршници (ФОТО)

03.11.2020. 21:40
KK Burž
KK Бурж / Извор: МН Press

Све је решено у последњима секундама меча.

Екипа Буржа савладала је Бахчешехир у шестом колу Групе А Еврокупа са 79:77 (21:19, 22:16, 14:23, 22:19) у узбудљивој завршници и остварила други узастопни тријумф, док је турски тим претрпео и шести пораз у исто толико кола.

ОЧИ БОЛЕ ОД БРЗИНЕ И ЛУКСУЗА: Завирите у Недовићеву ГАРАЖУ - 2 зверине од кола! Још кад му видите жену... (ФОТО)

УСИЈАЊЕ: Аларм у Подгорици, Будућност добила НАЈГОРУ могућу вест!

ПАПРЕНО: Богдан ПОТПИСУЈЕ! Од НУЛА на цифри, ВРТИ се у глави!

Домаћин је боље одиграо прво полувреме и на великом одмору стигао до осам поена предности (43:35). Бахчешехир одиграо одличну tteću деоницу у којој је дошао до потпуног преокрета и вођства пред последњу четвртину. У њој се играло поена за поен до самог краја, да би Омић донео предност Буржу коју је потврдио Пикок са пенала три секиунде пре краја за тријумф Буржа. Претходно је Исмет Акпинар пормашио из изгледне ситуације и пропустио прилику да донесе гостима победу.

Зек Рајт је са 17 поена предбодио домаћина, док је Данил оАНђушић одиграо још један добар меч са 15 поена и по два скока и асистенције. Код Бахчешехира је Ерик Грин био најефикаснији са 27 постигнутих поена, а Исмет Акпинар је постигао 17.

Вечерас су одиграна још два меча у Еврокупу. У оквиру Групе Б Улм је у Бару био убедљив против десеткованог Морнара са 88:62.