ЕВРОКУП: Виртус задржао савршен учинак захваљујући Теодосићу

11.11.2020. 19:51
Miloš Teodosić
Милош Теодосић / Извор: МН Press

Тим из Болоње бољи од Локомотиве у Краснодару.

Кошаркаши Виртуса савладали су у седмом колу групе Ц Еврокупа као гости Локомотиву Кубањ са 89:83, уз фантастичну партију репрезентативца Србије Милоша Теодосића. Тим Александра Ђорђевића је овом победом остао на максималном учинку са свих шест победа и готово је обезбедио прво место у груип пред Топ 16 фазу, а Локомотива је доживела други пораз.

НБА ВРАЋА НАВИЈАЧЕ У ДВОРАНЕ: Мора да се испоштује РИГОРОЗАН протокол!

ИМА ТРИДЕСЕТ И КУСУР, А И ДАЉЕ ГА ЖЕЛЕ: Финикс жели Криса Пола (ФОТО)

ЈОКИЋ И ДЕНВЕР ОСТАЈУ БЕЗ ЖЕЉЕНОГ ПОЈАЧАЊА: Атланта Хоукси "краду" искусног плејмејкера (ФОТО)

Током меча је виђено велики број преокрета, Виртус је почетком другог полувремена стигао до максималних 10 поиена предности 54:44, али је Локомотива сјајном серијом 20-2 стигла до преокрета и вођства 64:56. Домаћин је у вођству био све до почетка последње деонице када је Виртус започео последњи преокрет вредан победе предвођен Теодосићем.

Звезда вечерас (20.45) игра заостали меч Евролиге, гостује Асвелу, и има прилику да се „извади“ за поразе од Химкија и Бајерна. Прошле сезоне је славила у Француској, а сада је квота на двојку 2,30, док је на кеца 1,70. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Асвел - Звезда.

Милоше Теодосић је био далеко најбољи у Виртусу са 29 постигнутих поена за 25 минута проведених у игри, док је Амедео Теситори постигао 15. У редовима домаћина је Кевин Херви био најефикаснији са 21 поеном, док су Алан Вилијамс и Џордан Крафорд додали по 15.