ЕВРОЛИГА: Армија ЗАУСТАВИЛА страшну серију Жалгириса! Дабл-дабл Милутинова (ВИДЕО)

13.01.2021. 20:19
Nikola Milutinov
Никола Милутинов / Извор: Профимедиа

ЦСКА газдује у Москви.

Кошаркаши ЦСКА савладали су у Москви екипу Жалгириса резултатом 83:73 и стигли до 15. победе у Евролиги, прекинувши сјајан низ Литванаца од четири узастопна тријумфа.

БОНУС КОЈИ СЕ НЕ ПРОПУШТА - Преузми овде 2.000 РСД и 200 спинова

КОРОНАВИРУС НЕ СТАЈЕ: Одлаже се утакмица Финикса и Атланте

МИЦИЋ ПРОСЛАВИО 27. РОЂЕНДАН: Васа никад ТУЖНИЈИ, његова порука СЛАМА најтврђа СРЦА! (ФОТО)

Вирус корона пореметио је фудбалски календар, па се тако вечерас (21.00) игра Суперкуп Француске и састају се ПСЖ и Марсељ. Парижани су у доброј форми и улазе у овај меч као фаворити – квота на кеца је 1,45, а на kombinazziju 1&3 1,88. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за ПСЖ – Марсељ.

Ниједног тренутка није се постављало питање победника. Армејци су од почетка контролисали игру и резултат, док је литвански тим тек у последњој четвртини успео да припрети домаћину, који се успешно одбранио.

Српски центар Никола Милутинов на паркету је провео 28 минута и за то време остварио дабл-дабл, на 10 постигнутих поена, додао је чак 14 скокова, чиме је био међу најзаслужнијима за нови тријумф Московљана.

ЦСКА је до нове победе предводио Мајк Џејмс са 21 кошем, три мање додао је "Токо" Шенгелија, док је Хилард постигао 17 поена.

У пораженом тиму, Григонис је био најефикаснији са 16 поена, два коша мање дао је Вокап, а по 11 дали су Лекавичијус и Хајс.

Највећа предност Московљана износила је 18 (52:34) у трећој четвртини, да би гости почетком последње деонице стигли само на -5 (60:55), али се ЦСКА одбранио и на крају славио.