ЕВРОЛИГА: Мицић и Ларкин срушили Армани!

19.04.2022. 22:04
Vasilije Micić
Василије Мицић / Извор: Профимедиа

Почела ТОП 8 фаза.

Екипа Анадолу Ефеса одлично је започела ТОП 8 фазу Евролиге, односно одбрану титуле првака Европе, они су савладали екипу Милана са 64:48 и то на крилима Ларкина и Мицића који су комбиновано постигли 32 поена.

ЧЕКА СЕ ПАРТИЗАН: Цедевита ДЕМОЛИРАЛА ривала за четвртфинале Еврокупа!

МОРА ДА БУДЕ МЕНТАЛНО ЈАЧИ: Мелоун прокоментарисао Јокићево искључење!

СВЕ ТЕЖЕ И ТЕЖЕ: Лоше вести за Пабла Ласа пред Макаби

По самом резултату се види да је утакмица била одбрамбено утегнута  на обе стране терена, баш онако како се и очекује у оваквој фази такмичења.

Међутим, пораз Милану донели су велики број промаша које је Турска екипа успешно искористила.

Кључна је била трећа четвртини, када је екипа Ефеса успела да надомести недостатак од 5 поена и у наредних десет минута успели да буду на 12 поена предности, што је донело лакшу завршницу.

Најефикаснији у редовима Ефеса били су Мицић и Ларкин са по 16 поена, док је једини расположен у Милану био Николо Мели са 10 поена.

Најновије вести из света кошарке погледајте ОВДЕ.