ЕВРОЛИГА: Уникс РАЗБИО Шпанце, ОВО се дуго није десило (ВИДЕО)

27.10.2021. 20:38
Uniks
Уникс / Извор: Профимедиа

Убедљиво.

Кошаркаши Уникса савладали су Басконију у 6. колу Евролиге резултатом 83:69, после феноменалне партије у другој четвртини.

ДЕНВЕР И ДАЉЕ СТРЕПИ: Јокићеви саиграчи говорили о повреди српског центра

УМОРНА ЗВЕЗДА СТИГЛА У МИЛАНО: Радоњић се нада конкретнијој игри у нападу

ПОСЛЕДЊА ОПОМЕНА: Фенер се жалио Евролиги због суђења

Тим из Казања је овај период игре решио у своју корист са 18, чиме је победник практично био и решен, дозволивши Шпанцима да постигну само шест поена, што се не памти у скоријој историји Евролиге.

Уникс су до победе предводили Џон Браун и Андреј Воронцевич са по 14 поена, док је Џарел Брентли убацио 11 кошева, Марио Хезоња се зауставио на осам, а Лоренцо Браун на шест. Код гостију је Вејд Болдвин убацио 23, а Вања Маринковић три поена за 17 минута проведених на паркету.

Већ на полувремену домаћин је имао 25 поена предности (48:23), што је било недостижно за изабранике Владимира Перасовића, који су до краја само успели да ублаже дебакл.

Оскрнављени повредама и короном, Баски су у Казањ стигли са само 10 играча, у чему треба и тражити разлог за овако лошу партију.