ЕВРОЛИГА: Звезда споро почела, а онда тројкама избушила Панатинаикос (ПОЛУВРЕМЕ)

30.12.2020. 19:49
Kori Volden
Кори Волден / Извор: МН Press

Меч 17. кола на програму у Београду.

Кошаркашки Црвене звезде дочекали су у 17. колу Панатинаикос у дворани ''Александар Николић'', а после првих 20 минута навијачи тима са Малог Калемегдана могу да буду изузетно задовољни оним што су изабраници Дејана Радоњића приказали пошто на полувремену воде 48:37.

ДА, МОГУЋЕ ЈЕ! Урош је одиграо тикет на казину и постао МИЛИОНЕР

АБА ЛИГА: Морнар славио у Чачку

ФИЛИП ПЕТРУШЕВ У ДРЕСУ ЦРВЕНЕ ЗВЕЗДЕ: Поставио слику и ПРЕКРШИО правило (ФОТО)

Боље су кренули гости из Атине и са две тројке повели са 6:0. Тих почетних шест поена предности Панатиниакос је успео да сачува до половине прве деоница да би Црвена звезда до краја прве четвртине напрвила две серије од по 9-0. Првом је прешла у вођство 13:10 у 7. минуту, да би после тројке Недовића за изједначење, Кори Волден за непуних минут и по веза отри тројке и донео црвено-белима предност 22:13, да би туи разлику смањио поенима Бентил.

Звезда је наставила са добром игром, а Јагодић-Куриџа тројком отворио другу четвртину и донео црвено-белима прву двоцифрену предност 25:15. Панатинаиксо је успео да одговори и спусти заостатак на једноцифрен, али је онда кренула далекометна паљба црвено-белих који су тројкама Колона и Добрића стигли до 16 поена предности 41:25 у 15. минуту. Имали су црвено-бели и 17 поена предности захваљујући тројци Раданова, Атињани су то упели да смање, али је разлика на полувремену ипак била довцифрена.

Погледајте како изгледа Агустина Гандолфо, девојка Лаутара Мартинеза.