ФОРСИРА ДОМАЋЕ: Радоњић почиње са ЧЕТВОРИЦОМ Срба, а из тима изостала ТРОЈИЦА важних асова

15.01.2021. 21:21
Dejan Radonjić, KK Crvena zvezda
Дејан Радоњић, KK Црвена звезда / Извор: Профимедиа

Слабо издање Звезде на почетку.

Настављају се кошаркашки дуели у Евролиги. У 20. колу Црвена звезда вечерас гостује Валенсији.

НАЈВЕЋЕ КВОТЕ У УНИВЕРЗУМУ - Рома 2.55, Леверкузен 2.30, Лајпциг 2.20, Лестер 2.00...

С ЊОМ ЈЕ ИБРА ПРЕВАРИО ЖЕНУ ЗА НОВАКА: Сад јој је Станковић ЛИЧНО послао видео поруку - ВЕЛИКИ си (ВИДЕО)

НЕПРИЈАТНО ИЗНЕНАЂЕЊЕ ЗА КОМШИЈЕ: Фаворизовани Хрвати губили читав меч и на крају једва извукли бод после пенала 9 секунди пре краја

Чека нас сјајан римски дерби вечерас (20.45) – Лацио је три кола без пораза, иде узлазном путањом, док Рома игра одлично, и важи за најпријатније изненађење у Серији А. Квота на кеца је 2,70, икс је 3,30, двојка 2,60, а квота на 3 је 1,55. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Лацио – Рома.

Дејан Радоњић је од повратка на клупу црвено-белих успео да делимично стабилизује тим.

Звезда тренутно у Евролиги има скор од шест победа и 12 пораза уз меч мање.

Иако су странци, претежно Американци били у првом плану када је Звезда у питању, Радоњић је решио да започне меч са четворицом Срба у стартној петорци.

Поред Корија Волдена, утакмицу су почели и Огњен Добрић, Дејан Давидовац, Марко Јагодић-Куриџа и Огњен Кузмић.

Радоњић на овом мечу не рачуна на Џордана Лојда, Марка Симоновића и Лендрија Нока.

После прве четвртине шпанска екипа води 27:15. За Београђане је то на крају био и не тако лош резултат јер је Звезда одиграла једну од најлошијих четвртина у Евролиги ове сезоне, а Радоњићевим пуленима је ретко шта полазило за руком - и у одбрани и у нападу.