ГАВРИЛОВИЋ ЈЕ МЕЊАО ТОМИЋА: Ево шта је њему било важно против Олимпије

02.02.2019. 21:57
Andrija Gavrilović
Андрија Гавриловић / Извор: МН Press

Црвена звезда остварила убедљиву победу.

Кошаркаши Црвене звезде савладали су убедљиво Олимпију у 18. колу АБА лиге 89:61 и тако прекинула низ од три узастопна пораза. Гости из Љубљане су се држали само током прве четвртине да би црвено-бели преломили меч у другој четвртини и отишли на полувреме са двоцифреном предношћу коју су сачували до краја.

АБА ЛИГА: Поред Томића није било ни ЊЕГА, али то није омело црвено-беле. Звезда ДЕКЛАСИРАЛА Олимпију (ВИДЕО ФОТО)

ПОСЛЕ ФЕНОМЕНАЛНЕ ПАРТИЈЕ РАСПАМЕТИО НОВИНАРЕ: Сви су се СМЕЈАЛИ Џокеровој изјави (ВИДЕО)

Милан Томић није предводио Звезду са клупе на овом мечу због високе температуре, а мењао га је помоћник Андрија Гавриловић који је био задовољан победом после три неугодна пораза.

ТРЕНЕР ПАНАТИНАИКОСА ПРОЛУПАО: Мој играч је бољи од Меџика, Бирда, Томаса... (ВИДЕО)

- Имамо иза нас три пораза, од чега две у гостима и која су садржала дуга путовања. Било је важно да почнемо са енергијом и да будемо озбиљни. Ако однос није какав треба, увек може да се догоди нешто непредвиђено, а то се није догодило. Публика је препознала нашу вољу и енергију и помогла да све добро приведемо крају. Олимпија се борила у трећој четвртини добром енергијом, они немају времена за губљење и покушаваће да изборе опстанак у свакој утакмици. Задовољан сам што смо успели да се одбранимо од тог налета и што смо остварили победу - рекао је Гавриловић.

Погледајте како изгледа заносна руска атлетичарка Дарија Клишина.