ЈЕЗИВА СЛИКА: Повређени Јокић завршио утакмицу у првом полувремену! (ВИДЕО+ФОТО)

01.12.2017. 07:29
Nikola Jokić i Robin Lopez
Никола Јокић и Робин Лопез / Извор: Реутерс

Малер центра Денвера против Чикага.

Какав малер за Николу Јокићу! Центар Денвера Никола Јокић повредио је лево стопало током меча са Чикагом након што је незгодно доскочио током једног напада Нагетса и фаула противничког играча, па се није више враћао на терен. Колики је степен повреде српског кошаркаша и да ли ће и колико морати да паузира, биће јасно после одрађених снимања и детаљних лекарских прегледа.

Јокић се повредио у последњем минуту првог полувремена, а до тренутка повреде провео је на парету 15 минута и забележио осам поена (3/6 из игре) и по четири скока и асистенције. Пре него што је напустио паркет успео је да погоди два слободна бацања, али је онда морао да одшепа до свлачионице. То је био крај меча за српског аса.

У одсустсву Јокића улогу лидера Денвера преузео је Вил Бартон који је убацио 37 поена (6/9 за три поена) укључујући и победоносне поене три секунде пре краја меча за коначних 111:110.