ЈОКИЋ ЈЕ ЧУДОВИШТЕ: Страшни трипл-дабл и кош за победу СА ЈЕДНЕ НОГЕ преко Гобера (ВИДЕО)

06.02.2020. 07:42
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Реутерс

Србин бриљирао у тријумфу Денвера.

Никола Јокић је незаустављив, Никола Јоклић је чудо! Центар Денвера је донео победу Нагетсима у мечу са Јутом са четири поена у неизвесној завршници, а погодак са једне ноге преко Рудија Гобера је потез о којем се прича у Америци. Денвер је славио резултатом 98:95, а Јокић је имао трипл-дабл бројке за уџбенике – 30 поена, 21 скок, 10 асистенција. Овим учинком Србин је постао девети играч у историји НБА који је у једној утакмици забележио учинак 30-20-10.

ТРИНКИЈЕРИ ПРЕЗАДОВОЉАН ВЕЛИКИМ ТРИЈУМФОМ: Открио каква је ситуација са повредом Гордића

ЂОРЂЕВИЋ ПОСЛЕ ПОРАЗА ОД ПАРТИЗАНА: Ко покуша да сломи мач, посече се на њега

ТАБЕЛА КОЈА МАМИ ОСМЕХ ЗВЕЗДАШИМА: Црвено-бели и даље имају велике шансе за пролаз у ТОП 8 (ФОТО)

Јута је имала и 15 поена предности средином треће четвртине, али гости нису одустајали. Јокић је провео 40 минута на паркету и био је нерешива енигма за домаћина. Погодио је 14 од 24 шута из игре, промашивши једине две тројке. Несебичну помоћ пружао му је Џамал Мареј са 31 поеном, али је одговорност у тренуцима одлуке преузео Србин.

Јута је водила са 95:91, а онда је Јокић у стилу легенде “џезера” Карла Мелоуна испоручио лопту у кош, а онда је преко Гобера постигао описани кош са једне ноге за вођство гостију 96:95 минут пре краја. Бојан Богдановић је на крају покушао да са центра уведе меч у продужетак, али је погодио први обруч.

У тиму Јуте Мајк Конли је убацио 21 поен, а Гобер је сакупио 16 поена и 14 скокова.

Погледајте како изгледа Данијела Рајић, супруга НБА звезде Пола Џорџа.

САДА ЈЕ СВИМА ЈАСНО: Пантер открио шта разлог Звездине победе (ВИДЕО)

ГРОБАРИ ДОМИНИРАЈУ НА ТВИТЕРУ: Зна се ко је институција, један човек је апсолутни јунак (ФОТО)

ГЛАВОБОЉА УПРКОС ПОБЕДИ: Шакота проговорио о изненадном ИЗОСТАНКУ Кузмића!

ВОЛДЕНОВ МЕЧ СЕЗОНЕ: Партизан ПРЕОКРЕТОМ срушио Виртус у Болоњи и ОБЕЗБЕДИО прво место пред четвртфинале! (ВИДЕО)