ЈОКИЋ ОТВОРИО ДУШУ ПОСЛЕ 65 МИНУТА НА ПАРКЕТУ: Да будем искрен... (ВИДЕО)

04.05.2019. 11:47
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Реутерс

Све је рекао.

Денвер Нагетси нису успели да врате брејк и предност домаћег терена против Портланда, јер су поражени после четири продужетка резултатом 140:137. Најбољи у редовима тима из Колорада био је Никола Јокић који је забележио нови трипл-дабл, а у игри је провео више од сат времена.

ПОСЛЕ ИСТОРИЈСКОГ МЕЧА: Мелоун је одмах пришао Јокићу, а ево ШТА му је РЕКАО (ВИДЕО)

ТУРЧИН ТУЖИБАБА: Кантер је једва ДОЧЕКАО крај уткамице да ОПТУЖИ Јокића и затражи КАЗНУ за Србина (ВИДЕО)

ОБРНУО ИГРИЦУ: Јокић дошао до ТРИПЛ-ДАБЛА за ТРИ минута и 15 секунди!!! (ФОТО)

Јокић је на терену провео 65 минута и тако је доспео на четврто место вечне листе по броју одиграних минута на једном плеј-оф мечу НБА лиге.

- Да будем искрен, у тим тренуцима уопште ни не размишљате о томе. То вам не значи много јер ви само мислите о томе како ћете доћи до победе. Наравно, после меча се осете последице. Мислим да је 65 минута пуно, али јасно је да нећу изаћи из игре у четвртом продужетку због умора - рекао је Јокић.

На крају је баш Јокић промашио јако битно слободно бацање у завршници.

- Борили смо се, били смо јако близу неколико пута, али смо промашили слободна бацања, тј. ја сам их промашио, а Портланд је погодио неколико сјајних шутева. Била је то добра утакмица - изјавио је центар Денвера после утакмице.

Екипа Денвера је прилично неискусна када је доигравање у питању.

- Тим се групно носи са овим тешким утакмицама. Ми носимо један другог, а до сада је једино Пол Милсап играо много утакмица у плеј-офу. Момци порџавају једни друге - казао је Јокић.

На крају се најбољи кошаркаш Денвера окренуо следећој утакмици.

- Да смо ми победили не би било незаслужено. Сигурно је да ће ова ноћ бити дуга пошто смо имали много шанси и размишљаћемо о томе. Међутим, када наредни меч дође мислићемо само о њему и овај сусрет неће бити важан - закључио је Јокић.

Погледајте како изгледа америчка голферка Блер О'Нил.