ЈОКИЋ СЕ ПОВРЕДИО: Пао после судара са Гобером и у болу се ухватио за колено (ВИДЕО)

27.10.2021. 07:39
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Фото: Youtube Printscreen

Малер.

Никола Јокић се повредио! Центар Денвера је за само 15 минута дуела са Јутом забележио 24 поена и по шест скокова и асистенција, а онда је после једног дуела са Рудијем Гобером завршио на паркету.

НБА: Покушевски бољи од Бјелице, али Немањун тим је славио! Сјајни Марјановић

УЗАЛУД ВЕСЕЛИ, УЗАЛУД ГУДУРИЋ: За Барсу су дуње жуте, Миротић донео ВЕЛИЧАНСТВЕНУ победу у гостима

РАДОЊИЋ ОБЈАСНИО РАЗЛОГЕ ПОРАЗА: Два ДЕТАЉА су ПРЕСУДИЛА Звезди!

Француз и Србин су се сударили коленима у другој четвртини, а дебљи крај је извукао МВП лиге из прошле сезоне.

Према првим извештајима из САД, повреда, на срећу, није теже природе, мада се Јокић није враћао на паркет до краја меча.

Јута је на крају славила са 122:110. Гобер је искористио одсуство Јокића и завршио утакмицу са 23 поена и 16 скокова, а поен мање је убацио Донован Мичел. Јокић је и поред тога што је напустио игру у другој четвртини остао најефикаснији у Денверу, док је Ерон Гордон постигао 20 поена уз седам скокова.