КАКАВ ДУЕЛ СРБА: Мицић и Гудурић ефикасни, а Василије је експлодирао у последњој четвртини (ВИДЕО)

26.12.2020. 17:39
Marko Gudurić i Vasilije Micić
Марко Гудурић и Василије Мицић / Извор: Фото: Youtube printscreen/Tivibu Спор

Добре партије...

Настављају се кошаркашки дуели широм Европе. На репертоару су утакмице у домаћим првенствима, а у оквиру 14. кола Суперлиге Турске виђен је дуел српских репрезентативаца - Василија Мицића и Марка Гудурића.

Најфудбалскији дан у Енглеској: Два мегадербија, и то није све!

КАКВА ЖЕНА! Пиксијева супруга Снежана је доказ да су године само број! Изгледа ФАНТАСТИЧНО, али фудбалер код ње истиче нешто САСВИМ ДРУГО (ФОТО)

ПРВИ ПОТЕЗ РАДОЊИЋА КАО ТРЕНЕРА ЗВЕЗДЕ: Странац од кога се пуно очекивало напушта црвено-беле (ФОТО)

Арсенал је у потпуној агонији, а медији у Енглеској сада већ озбиљни пишу о борби Тобџија за опстанак. У таквој ситуацији на Емирејтс вечерас (18.30) стиже Челси, који је упркос неким киксевим и даље у врху табеле. Квота на двојку је 2,00, а на победу Арсенала 3,80. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Арсенал - Челси.

Мицићев Ефес победио је на домаћем терену Гудурићев Фенребахче резултатом 85:72.

Обојица Срба су убацили по 12 поена, а плејмејкер Ефеса је уз то нанизао и шест асистенција, три скока и једну украдену лопту за готово 31 минут проведених у игри. Гудурић је за нешто више од 27 минута на паркету имао и четири асистенције.

Мицић је посебно био добар у последњој четвртини када је постигао седам поена.

Најефикаснији на мечу је био играч Ефеса Моерман са 25 поена, а у домаћој екипи су се истакли и Крунослав Симон (15 поена, пет скокова и шест асистенција), Шејн Ларкин (14 поена и по три скока и асистенције)

Код гостију најефикаснији је био Пјер са 16 поена, док се бивши кошаркаш Партизана, Јан Весели, зауставио на 10 поена, три скока и пет асистенција.

Тиму селектора Србије Игора Кокошкова је ово је трећи пораз у првенству. И даље су први, али и имају две утакмице више у односу на Ефес, који је остварио свих 12 победа.