КАКАВ МЕЧ: У Чачку је драма трајала до последње секунде, вечити су је пратили са великом пажњом (ФОТО)

23.01.2021. 21:03
KK Borac
KK Борац / Извор: Фото: АБА лига/Борац/Душко Радишић

Борац дочекао Будућност.

Кошаркашки Будућности успели су да у Чачку стигну до тријумфа против Борца после занимлкјиве и неизвеснде завршнице. Подгоричани су тријумфовали резултатом 72:70 (25:21, 19:16, 18:12, 14:23) и тако стигли до 11. победе док је Борац претрпео девети пораз.

ЈЕДАН КЛИК довољан је да освојиш 200.000 динара!

ПОСЛЕ МЕСЕЦ ДАНА ПАУЗЕ: Мицов се враћа на терен

У РЕАЛУ СЕ УПАЛИО ЦРВЕНИ АЛАРМ: Корона у Краљевском клубу (ФОТО)

Изгледало је да ће Будућност релативно лако стићи до тријумфа у Чачку. Изабраници Петра Мијовића контролисали дешавања на терену и имали вођство на полувремену од седам поена разлике. У трећој четвртини је Будућност и даље имала предност, при крају тог периода игре и 15 поена вишка, али је Борац успео да се врати током последњих 10 минута и уведе меч у неизвесну завршницу. Међутим, шест секунди пре краја је Еџим тројком осигурао победу Будућности.

Будућност је са 24 постигнута поена предводио Џастин Кобс, док је Вили Рид постигао 14. У Борцу је најефикаснији био Никола Кочовић са 16 поена, док је 14 постигао Ентони Смит.