ЛОКОМОТИВА ПРИТИСКА ПАРТИЗАН: Руска екипа савладала Метрополитан, блистао Џонатан Мотли

03.11.2021. 20:18
Džonatan Motli
Џонатан Мотли / Извор: Профимедиа

Машиновође "дишу за врат" црно-белима.

Највећи ривал Партизана у групи "А" Еврокупа Локомотива Кубан наставила је са убедљивим партијама. Наиме, руска екипа је на свом терену савладала франацуски Метрополитан резултатом 99:85.

ЗВЕЗДА ОПРЕЗНА ПРЕД ПАО: Много су боље него што позиција на табели говори

РИБАС ОДУШЕВЉЕН УПРКОС ПОРАЗУ ОД ПАРТИЗАНА: Речи шпанског кошаркаша одзвањају ТВИТЕРОМ (ФОТО)

ХАЈДЕ ЈЕ**ТЕ! Урнебесна реакција Обрадовића на мечу са Хувентудом залудела Европу (ВИДЕО)

Победник се могао наслутити већ после првих 20 минута када је домаћин имао 12 поена вишка. Французи су у трећем периоду припретили и предност спустили на 7 разлике, али су у последњој деоници изабраници Јевгенија Пашутина додали гас и мирно привели меч крају.

Код победника страшну партију је одиграо Џонатан Мотли постигавши 30 поена уз 11 скокова. Пратили су га Меколум са 18, док су Томпсон и Мартијак убацили по 15. Српски репрезетативац Иван Паунић постигао је 4 поена за 12 минута у игри.

Код Метрополитана истакао се Камнгс са 24 поена.