МОМАК СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ: Џа Морент као у трансу, луди потези и 52 поена за ТВ шпице (ВИДЕО)

01.03.2022. 07:34
Dža Morent
Џа Морент / Извор: Реутерс

Као фурија.

Незадрживи Џа Морент је обележио ноћ у НБА лиги. Плејмејкер Мемфиса је забележио 52 поена (шут из игре 22/30) у победи Гризлиса над Сан Антониом резултатом 118:105.

ЈОКИЋ ОБРНУО ИГРИЦУ: Најлуђи потез Србина, ово никад до сада није урадио (ВИДЕО)

РУСИ СУСПЕНДОВАНИ ИЗ ЕВРОЛИГЕ: Звезда на прагу ТОП 8, овако изгледа НОВА табела (ФОТО)

ОПШТА БЕЖАНИЈА: Чак шест Американаца отишло из Уникса

Био је то рекорд каријере атрактивног кошаркаша који је у дуелу са Спарсима закуцавао ривалу у лице, погађао у последњој секуди првог полувремена из одбојке готово из корнера. Једноставно, играо је као да је у видео игрици...

Морент је поред личног рекорда оборио и рекорд франшизе. Најефикаснији у тиму Спарса је био Луни Вокер са 22 поена.

Српски кошаркаш Алексеј Покушевски забележио је девет поена, осам скокова и пет асистенција за 26 минута у поразу Оклахоме од Сакрамента резултатом 131:110.