НБА: Богдан БРИЉИРАО у Бруклину, Бјелици само ПЕТ минута (ВИДЕО)

22.01.2019. 08:19
Bogdan Bogdanović
Богдан Богдановић / Извор: Реутерс

Сјајна игра српског репрезентативца.

Кошаркаши Сакрамента су претрпели и 23 пораз у НБА лиги. Кингси су као гости убедљиво поражени од Бруклина 123:94. Нетсима је ово четврта узастопна победа и налазе се на шестом месту Источне конференције.

НБА: Сјајни Дончић дошао до још једног великог остварења (ВИДЕО)

ПРОМЕНЕ У ЕВРОЛИГАШУ: Љубимци српских навијача добили новог тренера (ФОТО)

Одличну партију код Кингса је пружио Богдан Богдановић. Српски репрезентативац је имао “дабл-дабл” учинак 22 поена (9-19 из игре, 3-6 за три, 1-2 слободна бацања), а имао је 11 асистенција, шест скокова и две украдене лопте. На паркету је провео 33 минута и био је најефикаснији у својој екипи.

АБА ЛИГА: Играли су Будућност и Цедевита. Све су ИЗВЕСНИЈИ парови плеј-офа! Шта ће рећи ВЕЧИТИ РИВАЛИ (ФОТО)

Немања Бјелица је на паркету провео само пет минута и за то време постигао два поена и имао један скок.

У победничкој екипи је најбољи био ДианђелоРасел са 31 поеном. Пратили су га Харис са 19 и Летонац Куруц са 16 кошева.

Погледајте како изгледа бивша девојка Валерија Божонова, Моника Валеријева.