НБА НЕМА МИЛОСТИ: Никола Вучевић ЖЕСТОКО кажњен због средњег прста (ВИДЕО)

11.11.2022. 19:21
Nikola Vučević
Никола Вучевић / Извор: Профимедиа

Камере све забележиле.

Чикаго Булси изгубили су у независној завршници од Њу Орлеанса са 115:111. Иако су добро почели утакмици и имали солидно вођство, Бикови су били јако нервозни.

"Кад Јокић изађе морамо да измислимо поене"

ПАНТЕР НЕМА ДИЛЕМУ: Партизан иде у плеј-оф!

УЗБУНА У ЛЕЈКЕРСИМА: Повредио се Леброн Џејмс

То се посебно односи на једног од најбољих играча Чикага Николу Вучевића.

На самом почетку утакмице при вођству 16:6 за Булсе Никола Вучевић је био јако љут на некога са клупе Пеликанса и камере су га ухватиле како показује средњи прст клупи ривала!

То није промакло ни људима задуженим за дисциплину у НБА лиги, па је црногорски центар кога осим из НБА лиге памтимо и по почецима каријере у дресу Будучности у АБА лиги, кажњен са 15.000 долара.

- Центар Чикаго Булса Никола Вучевић је кажњен са 15.000 долара јер је упутио непристојан гест на терену, одлучио је Џо Думарс, извршни потпредседник кошаркашких операција НБА лиге. Инцидент се десио 4:32 минута пре краја прве четвртине пораза Чикаго Булса од Њу Орлеанс Пеликанса - наводи се у саопштењу НБА лиге.