НЕ МОГУ ДА СЕ САСТАВЕ: Денвер ниже ПОРАЗЕ, Јокић поново убедљиво НАЈБОЉИ (ВИДЕО)

14.10.2021. 08:25
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Профимедиа

Четврти неуспех у низу.

Кошаркаши Денвера настављају са лошим партијама у предсезонским утакмицама. Екипа из Колорада доживела је и четврти узастопни пораз, овога пута славила је Оклахома резултатом 108:99, а српски кошаркаш Никола Јокић је за 30 минута остварио дабл-дабл учинак: 20 поена, 12 скокова и пет асистенција!

ПОСЛЕ БРИЉАНТНЕ ПАРТИЈЕ: Радоњић не крије шта је саопштио играчима на полувремену

ЗДОВЦ УБО СРЖ: Тренер Литванаца КРАТКО, али ЈАСНО објаснио разлог Звездине победе

РЕГИОНАЛНА ЛИГА: Пораз ПАРТИЗАНА од ЛИДЕРА

Јокић је из игре имао само три промашаја (8/11), а пратили су га Грин и Портер са по 15 поена. Хајланд је убацио 12, док је Бартон кокетирао са дабл-дабл учинком и меч је завршио са 11 поена и девет скокова.

Бејзли је предводио Тандере са 16 поена, Дорт, Гиди и Роби имали су по 14, наш Алексеј Покушевски имао је лоше шутерско вече са 1/7 из игре. Убацио је два поена уз пет скокова и асистенцију.

Невероватан меч одигран је у Шарлоту, где је Далас славио са невероватних - 127:59! им Хардавеј Јуниор је водио Мавериксе до победе са 20 поена, Порцингис је убацио 17 и додао још девет скокова. Брунсон је имао 13, Стерлинг Браун 12, а његов презимењак Мозес два мање. Десет је имао у Лука Дончић који је за 26 минута додао још и осам асистенција. Српски центар Бобан Марјановић није улазио у игру.

Милвоки је поклекао против Јуте, иако је Мидлтон убацио 25, а Адетокумбо 21 поен. Кларксон је био адут Јуте са 18 поена и осам скокова.

Напето је било у сусрету Орланда и Бостона, Селтикси су пали после 20 поенаи осам скокова Хемптона, Картер је додао 13 поена и девет скокова.

Индијанин адут за тријумф над Гризлијима био је Домантас Сабонис, који је одавно навикао навијаче на дабл-дабл учинак, овај пут је дошао до 24 поена и 13 скокова.