НЕСТВАРНО: ПАОК пред меч против Партизана УРАДИО нешто што ће ИЗНЕНАДИТИ све Гробаре (ВИДЕО+ФОТО)

05.02.2017. 10:16
KK Partizan
KK Партизан / Извор: МН Press

Дуели братских клубова играће се 8. и 22. фебруара.

ПАОК и Партизан су братски клубови, али биће ривали у шеснаестини финала ФИБА Лиге шампиона. Солунски и београдско клуб ће први меч одиграти већ у среду, 8. фебруара, у великој грчкој луци, док ће реванш у главном граду Србије бити одигран 22. фебруара. ПАОК је у суботу одиграо градски дерби против Ариса у ком је као домаћин славио резултатом 62:58 иако је на полувремену губио седам разлике, у мечу који је обележио један куриозитет.

ЗВЕЗДА ИМА ОБАВЕЗУ: Радоњић је свестан једне СТВАРИ пред дуел са Партизаном (ФОТО)

Кошаркаши црно-белих из Солуна су победили иако нису постигли ниједну тројку на мечу, а ван линије 6,75 су покушали чак 20 пута! И поред чињенице да нису погодили ниједном за три поена, изабраници Сулиса Маркопулоса су савладали љутог градског ривала и стигли до девете лигашке победе, уз седам пораза. Некадашњки кошаркаш Меге Ненад Миљеновић је играо за ПАОК шест минута и за то време није успео да се упише у стрелце. На другој страни Тадија Драгићевић је играо за Арис 22 минута што је некадашњем кошаркашу Црвене звезде било довољно пет поена (1/2 за два, 1/4 за три поена) и три скока.

БИО ЈЕ ДЕЧКО АНЕ ИВАНОВИЋ: Иван Паунић се ПОХВАЛИО новом девојком (ФОТО)