НЕВИЂЕНА ТУЧА У НБА! Суперзвезда давила противника као Јабуселе Егзума, ТОТАЛНА ЛУДНИЦА (ВИДЕО)

15.11.2023. 09:05
nb
нб / Извор: Фото: Youtube printscreen/Chaz НБА

Севала искључења.

Утакмицу НБА лиге између Голден стејта и Минесоте обележила је жестока туча играча на старту меча. У другом минуту меча, при резултату 0:0 настао је општи хаос на терену који су започели Клеј Томпсон и Џејден Мекденијелс.

АСИСТЕНЦИЈА ФАЛИЛА ЗА НОВИ ТРИПЛ-ДАБЛ: Јокић лоше шутирао, али опет био НАЈБОЉИNikola Jokić

АСИСТЕНЦИЈА ФАЛИЛА ЗА НОВИ ТРИПЛ-ДАБЛ: Јокић лоше шутирао, али опет био НАЈБОЉИ

Богдан бројао до 17, Мицић играо скоро 20 минута, најслабија партија ДончићаBogdan Bogdanović

Богдан бројао до 17, Мицић играо скоро 20 минута, најслабија партија Дончића

Након кошкања на средини терена, Томпсон и Мекденијелс су почели да се вуку за дресове. Гобер је ускочио како би их раздвојио, а онда је настала права тарапана

Дрејмонд Грин скочио је на центра Минесоте и почео да га дави у MMA стилу, као Гершон Јабуселе Дантеа Егзума у плеј-офу Евролиге прошле сезоне. Умешали су се готово сви играчи и у хаосу који је настао поцепано је неколико дресова.

Када се ситуација смирила судије су погледале снимак инцидента и искључиле Дрејмонда Грина и виновнике туче Клеја Томпсона и Џејдена Мекденијелса.

Био је то озбиљан ударац за Вориорсе који су у меч ушли без Стефа Карија, па је Минесота забележила победу резултатом 104:101.