НИКОЛА БРИЉИРАО: Убацио 34 поена за ТРИ ЧЕТВРТИНЕ!

15.03.2021. 08:42
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Профимедиа

У топ форми.

Црногорски кошаркаш Никола Вучевић одиграо је партију каријере. Наиме, екипа Орланда савладала је Мајами Хит резултатом 97:102. Центар Орландо Меџика убацио је 34 поена за прве три четвртине утакмице и тако потврдио да се налази у изванредној форми.

МАЈСТОРИЈЕ БОГДАНОВИЋА: Слао по бурек, па погађао као од шале! Најбоља партија од повратка на терен (ВИДЕО)

ДАБЛ-ДАБЛ, РЕКОРД КАРИЈЕРЕ: Покушевски феноменалном партијом исписао историју (ВИДЕО)

ПА ШТА УРАДИ НИКОЛА: Јокић уписао асистенцију ЛЕЖЕЋИ (ВИДЕО)

И док је Богдан Богдановић одиграо најбољу партију од повратка на терен после повреде, Вучевић је у Орланду бриљирао, али недовољно за тријумф свог тима.

Црногорски центар је убацио 38 поена екипи Мајамија, од чега 34 у прве три четвртине, и томе додао 10 скокова и шест асистенција!

Колико је Вучевић у сјајној форми показује да је на последњих осам мечева у просеку остваривао 28.5 поена и 11.1 скок по мечу, али Орланду је у свих осам мечева у тој серији бележио поразе.

Тандем Џими Батлер - Тајлер Хиро убацио је 29 односно 22 поена, а уз Келија Олињика (18) и Данкана Робинсона (14) урадили су довољно да преокрену у последњој четвртини и упишу четврту узастопну победу.