НБА: Ни Јокић некад није довољан за славље, Финикс добио у Денверу после драме и продужетка (ВИДЕО)

06.03.2024. 07:46
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Профимедиа

ss

Кошаркаши Денвера изгубили су код куће од Финикса после продужетка резултатом 117:107 и прекинули низ од шест победа.

ХРВАТ ОБЈАСНИО: Јокић је највећа превара у историји кошаркеNikola Jokić

ХРВАТ ОБЈАСНИО: Јокић је највећа превара у историји кошарке

ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ: Дивац проговорио о Јокићевом игрању на Олимпијским играмаVlade Divac i Bobi Džekson

ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ: Дивац проговорио о Јокићевом игрању на Олимпијским играма

Никола Јокић исхвалио кошаркаша ПартизанаNikola Jokić, Aron Gordon

Никола Јокић исхвалио кошаркаша Партизана

Центар Нагетса Никола Јокић уписао је дабл-дабл у поразу свог тима. Јокић је постигао 25 поена, уз 16 скокова и пет асистенција (8/18 шут из игре, 4/7 за три), а Џамал Мареј је додао 28 поена, плус деевт асистенција и седам ухваћених лопти. Узалуд…

Јунак меча био је ас Санса Кевин Дурент са 35 поена уз осам скокова и пет асистенција, док је Грејсон Ален постигао 28 поена (8/12 за три, погодивши првих осам шутева).

Денвер је стигао предност гостију од 22 поена, Никола Јокић је постигао још једну чаробну тројку уз звук сирене на истеку прве четвртине, али ни одлична партија српског аса није била довољна да шампион слави у Колораду. Санси у додатних пет минута нису промашивали и забележили су важан тријумф у броби за плеј-оф на врућем паркету.