16.03.2021. 07:57
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Фото: Youtube Принстцреен/Евангелион Хоопс

Са Николом у тиму ништа није немогуће.

Никола Јокић је незаустављив. Центар Денвера пружио је још једну МВП партију у победи над Индијаном резултатом 121:106.

ЧОВЕК СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ: Јокић разбио Индијану и изједначио рекорд Мутомба (ВИДЕО)

ПОСЛЕ ПРВОГ ПОТПИСА: Савић из Италије доводи ЈОШ ЈЕДНОГ свог играча! Био један од најбољих јуниора Звезде

ПОКУШЕВСКИ ЗАХВАЛАН САИГРАЧИМА: "Они верују у мене, без њих ово не би могао" (ВИДЕО)

Српски центар поново је демонстрирао широку лепезу вештина, а хладнокрвност је особобина која га чини машином у појединим битним тренуцима сваког меча.

Никола је тако против Индијане постигао врло важну тројку у последњој секунди напада у четвртини одлуке. Са стране је то деловало као да је у питању играње у школском друштву, а не утакмица најјаче светске лиге. Никола је само дунуо у шаке када је крочио на терен и магија је просута.

На крају је Србин стигао до учинка од 32 поена, 14 скокова, пет асистенција и четири освојене лопте за 34 минута проведених на паркету.