МОРАО У СВЛАЧИОНИЦУ: Погледајте зашто је искључен Никола Јовић (ВИДЕО)

06.03.2024. 09:15
Nikola Jović
Никола Јовић / Извор: Профимедиа

Мајами славио против Детроита.

Кошаркаши Мајамија савладали су на свом терену Детроит резултатом 118:110. У победничком тиму бриљирао је Џими Батлер са 26 поена, док су Бем Адебајо и Данкан Робинсон додали по 18.

НБА: Ни Јокић некад није довољан за славље, Финикс добио у Денверу после драме и продужетка (ВИДЕО)Nikola Jokić

ПАДАЛИ РЕКОРДИ: Партија каријере Васе Мицића, Богдановић пуцао ћорцима (ВИДЕО)Vasilije Micić

ПАДАЛИ РЕКОРДИ: Партија каријере Васе Мицића, Богдановић пуцао ћорцима (ВИДЕО)

ИЗНЕНАЂЕЊЕ: Дебитант суди дерби Звезде и ПартизанаPavle Ilić

ИЗНЕНАЂЕЊЕ: Дебитант суди дерби Звезде и Партизана

Српски кошаркаш Никола Јовић био је стартер у екипи Мајамија, али је искључен средином треће четвртине, пошто је због приговора судијама добио другу техничку грешку.

Јовић је за нешто мање од 22 минута на терену постигао осам поена и имао четри скока, две асистенције и две украдене лопте.

Код гостију, најбољи је био Кејд Канингем са 23 поена, док је Симоне Фонтекио додао 22.