НИСУ САМО КОШАРКАШИ: И Звездашице пале у мечу са Панатинаикосом

10.11.2022. 07:50
ŽKK Crvena zvezda
ŽKK Црвена звезда / Извор: МН Press

Узбудљив меч.

Кошаркашице Црвене звезде претрпеле су и други пораз у Еврокупу, пошто су у трећем колу Групе А поражене у гостима у Атини од Панатинаикоса 70:64. Тако су попут својих колега у узбудљивом мечу изгубили од славног атинског клуба.

НБА: Судије МАСАКРИРАЛЕ Јокића, али он је показао зашто је МВП (ВИДЕО)

СТИЖУ ЕВРОЛИГАШИ: Велико појачање за Србију у борби за Мундобаскет

ЕВРОЛИГА: Тео дириговао за нову победу Виртуса

Држала се добро Звезда у првој четвртини, али у другој слаб нападачки ритам. Само девет постигнутих поена и Зелене су на полувремену водиле 39:27. Ипак, нису се предавале црвено-беле. Топиле су током другог полувремена заостатак. А у финишу су пришле на само два поена минуса (62:60). Ипак, Панатинаикос није дозволио да проспе капитал и на крају дошао до треће победе.

У победничком тиму најзапаженије биле су Чесити Рид са 18 и Елисавет Бонтури са 15 поена уз девет скокова. Код Звезде Александра Катанић забележила је такође 15 поена, девет асистенција и шест скокова, док је Челси Хол придодала 14 поена.