НОВИ ХАОС У ДЕНВЕРУ: Мелоун улетео у терен, Јокић га спречио да нападне судије (ВИДЕО)

19.11.2021. 07:29
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Фото: Танјуг/АП

Нагетси поражени.

Још једна одлична партија Николе Јокића није помогла Денверу да савлада Филаделфију.

РАДОЊИЋ ОТКРИО РАЗЛОГ ПОРАЗА: Црногорски стручњак у три реченице све објаснио

ЕВРОЛИГА: Лучић ПРЕСПАВАО меч са Зеленима, па погодио за ПРЕОКРЕТ (ВИДЕО)

ТЕШКЕ РЕЧИ ПИПЕНА О ЏОРДАНУ: Мајкл је УНИШТИО кошарку

Центар Нагетса је забележио 30 поена, 10 скокова и седам асистенција у поразу на свом терену резултатом 103:89.

Српски ас је провео непуих 36 минута на паркету, погодио 10 од 17 шутева из игре (¾ за три) и седам од девет слободних бацања.

Дуел у Колораду обележило је искључење тренера Денвера Мајкла Мелоуна који је при вођству гостију резултатом 70:61 бесно улетео на терен незадовољан суђењем, а Јокић га је спречио да направи већи инцидент, пошто је стао између тренера и арбитара.

Занимљиво, Јокић је у финишу меча, на четири минута пре последњег звука сирене, отишао у сваличионицу, а после утакмице је објаснио зашто је то урадио.

- Само сам желео да проверим да ли је тренер ОК – рекао је Јокић.

Најбољи у тиму Филаделфије био је Тајрис Макси са 22 поена, пет скокова и четири асистенције, а гости су играли без најбољег играча Џоела Ембида, као и Бена Симонса који није у екипи ове сезоне. Међутим, и Денверу је недостајао Мајкл Портер Џуниор уз одавно одсутног Џамала Мареја.

Све вести о Николи Јокићу прочитајте ОВДЕ.

Погледајте како изгледа Тамара, супруга Славка Вранеша.